Nowa sekcja – wokół paradygmatu poznawczo-behawioralnego

Wszystkich zainteresowanych tematyką nurtu poznawczo-behawioralnego zapraszamy do udziału w naszym kole!

Spotkania obejmujące dyskusje nad najnowszą literaturą (obecny obszar zagadnień: modele zaburzeń psychicznych i zachowania), elementy warsztatowe (poświęcone zagadnieniom terapii) oraz przygotowywanie publikacji. Wszystko to w oparciu o neuronaukę i twarde wyniki badań.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, godz. 14:30, s. 63, bud. AB.
Kontakt: paradygmat.pozbeh@gmail.com

Raz jeszcze zapraszamy!

Przewodniczący wraz z Uczestnikami

Koło Naukowe Psychologii Twórczości – spotkanie organizacyjne

Zapraszam na spotkanie organizacyjne Koła Naukowego Psychologii Twórczości w poniedziałek 14.11 o godzinie 17:00 w pokoju 95.
W tym roku skoncentrujemy się na budowaniu programów twórczego rozwoju – dla dzieci, seniorów, projektantów, nauczycieli i wszystkich innych grup docelowych, jakie przyjdą Wam do głowy:)
Do zobaczenia,
Ola Bujacz

Psychologia Twórczości – zapraszam na spotkania!

Zapraszam do zaangażowania się w pracę Koła Naukowego poświęconego twórczości i kreatywności

Tematem przewodnim działalności koła w tym roku będzie Twórczy Potencjał Przestrzeni. Dokładny program naszych warsztatów będzie zależny od Waszych oczekiwań, zapraszam na pierwsze spotkanie.

Tutaj znajduje się link do sondy na temat terminów naszych spotkań – uprzejmie proszę o informacje, jaki termin najbardziej Wam odpowiada. Czekam na info do końca tygodnia i od listopada zaczynamy dzialność.

Do zobaczenia!

Ola Bujacz

Międzyuczelniane Koło Psychologii Biznesu – Start

W dniu 5 maja 2010 o godzinie 17:00 (sala zostanie podana w informacji na forum) odbędzie się pierwsze spotkanie nowopowstałego Koła Psycholgogii Biznesu. Na spotkaniu zostanie ustalony harmonogram spotkań, obszar działalności dla obecnego semestru oraz zostaną zorganizowane wybory do Zarządu koła. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.

Problematyka Koła:

Koło będzie się zajmować obszarami psychologii, które w bezpośredni lub bardzo bliski sposób oddziałują na zagadnienia związane z biznesem i ekonomią. Podstawowymi elementami, które będą poruszane na spotkaniach są: psychologia negocjacji, psychologia marketingu, psychologia kłamstwa, psychologia wizerunku osobistego. W przeciwieństwie do wielu firm i instytucji, które zajmują się psychologia biznesu, koło stawia sobie za cel próbę podejścia do tematu w sposób bardziej naukowy i eksperymentalny. Brak platformy, na polu której można rozpocząć działania naukowe w tym temacie sprzyja uproszczonemu podejściu do psychologii biznesu w obecnie działających firmach i instytucjach, który bardziej przypomina felietonistykę niż fachowe podejście do tematu.

Link do forum koła:

http://forum.domination.pl/mkpb/

Link do statutu koła:

http://forum.domination.pl/mkpb/index.php?topic=2.0